Otvoreni smo za sva pitanja u vezi Vaših potreba. Naše stručno osoblje spremno je pomoći u bilo kojem trenutku svojim ekspertnim znanjem te Vam preporučiti proizvode koji optimiziraju poslovanje pritom ne gubeći funkcionalna svojstva.

Kučanska 24
42000 Varaždin

Salon Marlex

Salon Marlex

Adresa: Kučanska 24, 42000 Varaždin, Republika Hrvatska

p

MB: 1754211

OIB: 08702655593

PDV identifikacijski broj: HR08702655593

IBAN: HR7224840081101843393
h
SWIFT: RZBHHR2X

Kontakt

Info

Radno vrijeme salona pon-pet: 07:00 – 15:00
Radno vrijeme salona sub: 07:00 – 12:00

p

Upis u sudski registar: Trgovački sud u Varaždinu Tt – 03/1121-2 MBS 070064373.
Temeljni kapital: 15.905.000,00 kn uplaćen u cijelosti.
Članovi uprave: Rauš Marijan, direktor

Salon 2

Osnovni podaci

Adresa: Optujska 2c, 42000 Varaždin, Republika Hrvatska

Kontakt

Info

Radno vrijeme salona pon-pet: 08:00 – 16:00
Radno vrijeme salona sub: 08:00 – 13:00

E-mailovi po službama

Prodaja

Prodaja Salon Kučan
Marijan Lončar (voditelj prodaje): mloncar@marlex.hr
Mladen Cuklin: mcuklin@marlex.hr

VP: Đurđica Lončar: dloncar@marlex.hr
VP: Snježana Polančec: spolancec@marlex.hr
VP: Valentina Marčun: vmarcun@marlex.hr

Prodaja Salon 1

MP: Aida Šušnjar: asusnjar@marlex.hr
MP: Sara Đuras: sduras@marlex.hr
MP: Ivana Sajko: isajko@marlex.hr
MP: Ivana Kušter: ikuster@marlex.hr
MP: Laura Đuranec: lduranec@marlex.hr
Fax: +385 42 305 012

Prodaja Salon 2
Maja Rođak: mrodjak@marlex.hr
Karmen Vincek: kvincek@marlex.hr

Alen Pomper, direktor prodaje, marketinga & Marlex Akademije: apomper@marlex.hr

Aluminij

voditelj: Damir Obranović: dobranovic@marlex.hr

Tomislav Črep: tcrep@marlex.hr
Tanja Bobek: tbobek@marlex.hr
Tel: +385 42 305 112
Fax: +385 42 305 114

Proizvodnja

Siniša Poljak, voditelj proizvodnje: spoljak@marlex.hr
Fax: +385 42 305 114

Tehnička priprema

Matija Peček: mpecek@marlex.hr
Marijan Krsnik: mkrsnik@marlex.hr
Luka Korpar: lkorpar@marlex.hr
Fax: +385 42 305 114

Skladište

Mjernici

Marko Stubić: mstubic@marlex.hr
Miro Rožić: mrozic@marlex.hr
Domagoj Munić: dmunic@marlex.hr
Fax: +385 42 658 342

Kompenzacije

Danica Kečkan: dkeckan@marlex.hr
Ksenija Ratkajec: ks.ratkajec@marlex.hr
Fax: +385 42 305 116

Računovodstvo

Ružica Detić: rdetic@marlex.hr
Dario Gotal: info@raus.hr
Kristina Borak: kborak@marlex.hr
Kristijan Lazar: klazar@marlex.hr
Monika Cvetko: mcvetko@marlex.hr
Andreja Zorko: azorko@marlex.hr
Nada Horvat: nhorvat@marlex.hr
Natalija Mavriček: nmavricek@marlex.hr
Fax: +385 42 305 116

Direktor financija

Krunoslav Ratkajec: k.ratkajec@raus.hr
Fax: +385 42 305 116

O nama

Marlex d.o.o. je tvornica PVC stolarije, ALU bravarije i IZO stakla. Tvornica je u privatnom vlasništvu sa sjedištem u Varaždinu koja posluje od 2003. godine. Zahvaljujući permanentnom ulaganju u razvoj tehnologije i kadrova, tvrtka bilježi vrlo snažan razvoj te je jedna od najboljih i najuspješnijih proizvođača PVC stolarije u Hrvatskoj.

Pratite nas

© 2021 Marlex d.o.o. Sva prava pridržana.